Sandomierz, ¦wiêtokrzyskie

zmieñ miasto

Og³oszenie Nr: A681898

Personel sprz±taj±cy - Sandomierz!

Og³oszenie dodane: Piatek, 24 Kwiecien, 2020  12:24
Zaktualizowane: Piatek, 24 Kwiecien, 2020  12:24
Wygasnie: Sobota, 24 Kwiecien, 2021  12:24

Typ og³oszenia: Dam Prace

Agencja Ochrony Specja³ wspieraj±ca zatrudnienie osób niepe³nosprawnych, lider w zakresie us³ug ochrony osób i mienia oraz utrzymania czysto¶ci i porz±dku zatrudni.:

PERSONEL SPRZ¡TAJ¡CY

Miejsce pracy: Sandomierz!

Zadania:

- utrzymanie czysto¶ci pomieszczeñ,

- praca od poniedzia³ku do pi±tku,

- dbanie o wysok± jako¶æ ¶wiadczonej us³ugi.

Wymagania:

- motywacja do pracy,

- mile widziane orzeczenie o stopniu niepe³nosprawno¶ci.

Oferujemy:

- pracê w du¿ej i stabilnej Agencji Ochrony,

- zatrudnienie na umowê o pracê na pe³ny etat,

- regularnie i terminowo wyp³acane wynagrodzenie,

- sta³e wsparcie Kierownika,

-dostêp do prywatnej opieki medycznej.

Osobom z orzeczeniem o niepe³nosprawno¶ci po przepracowaniu 3 miesiêcy umo¿liwiamy:

- dofinansowanie do leków co 6 miesiêcy,

- dofinansowanie do okularów co 2 lata,

- dofinansowanie dojazdów do pracy,

- dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego,

- pomoc w nag³ych wypadkach,

- mo¿liwo¶æ skorzystania do 75% dofinansowania na zorganizowane przez Firmê wyjazdy zagraniczne,

- preferencyjne ceny na us³ugi i produkty medyczne oferowane przez GK Specja³.

Prosimy o przes³anie CV poprzez formularz lub o kontakt telefoniczny pod numerem: 725 996 282 lub 885 994 570 (od poniedzia³ku do pi±tku w godzinach 9.00 - 15.00).

Nades³anych ofert nie zwracamy.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „„Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesu tej oraz przysz³ych rekrutacji (zgodnie z ustaw± z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporz±dzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zwi±zku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przep³ywu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
66 hits